Milí návštevníci

Hlasujte za tuto stranku v TOP 100

Páčia sa Vám
naše stránky?
Hlasujte za ne
v TOP 100!

POZRITE SI

Hrad Pajštún - Unikátna monografia o hrade od Milana Greguša. Podrobný vývoj hradu, množstvo fotografií a mapu nájdete v kolónke História a Obrázky.

English version - New castles added.

OCENENIA

Stránka bola zaradená do zoznamu najlepších stránok slovenského Internetu

NÁJDETE NÁS

Stránka je registrovaná v nasledujúcich zoznamoch:

Superzoznam

NAJ.sk - rebríček najnavštevovanejších stránok

Mám to! - WWW na Slovensku

ATLAS

Slovensky vyhladavac BEST

SURF

    Vitajte na zrejme najkomplexnejšej stránke zaoberajúcej sa slovenskými hradmi na Internete. Postupne sa snažíme napĺňať jej základný cieľ, sprostredkovať v elektronickej forme čo najviac informácii. Musím poďakovať všetkým, čo nám v tom pomohli. Zároveň sa obraciame na všetkých potencionálnych záujemcov o spoluprácu s ponukou na spoluautorstvo pri vývoji tejto stránky. Ak chcete publikovať nejaký článok o slovenských hradoch (prípadne o hradoch všeobecne) obráťte sa na našu emailovú adresu.
    Veľa rečí na úvod škodí, radšej sa hneď vrhnite na stránku. Ospravedlňte miestami zníženú kvalitu stránky, práve spracuvávam nový materiál a preusporiadavam niektoré časti.

Jožo Schwarz (Tramp)
aktualizácia 9.3.1999

 

    Kam ďalej ?
Skúste napríklad našu fotogalériu alebo rovno zoznam hradov. Do dnešného dňa je spracovaných 46 hradov. Chcete to najlepšie z našej stránky? Odporúčam hrad Pajštún. Alebo si vyberte z nasledujúcej ponuky:
    Ospravedlnenie

Minulý týždeň som bohužial zistil, že bola zrušená stránka, na ktorej boli umiestnené niektoré obrázky. Teda v prípade, že sa Vám niečo nezobrazí korektne, toto je dôvodom. Uvedený problém sa budem snažiť dať čo naskôr do poriadku.

Zároveň sa načas odkladajú všetky aktualizácie, pretože mi doma nefunguje korektne počítač. Príspevky však naďalej príjímam.

 

    Pripomienky k stránke a hodnotenie
V prípade, že máte záujem nechať nám nejaký odkaz a nemáte e-mail, použite našu hradnú kroniku. Ak chcete, môžete si pozrieť staršie odkazy.

Úvod | Zoznam | Slovník | Obrázky | Mapa | Kronika | Odkazy | O stránke | English version

(C) 1998-1999 Jožo Schwarz ml. a spolupracovníci ako je uvedené tu. Stránka je umiestená na servri spoločnosti tripod.com a optimalizovaná pre rozlíšenie 800*600.